Jump to content
  • shield150.png

    Division Roster

    Field Grade Officers

    maj.png

    Major

     

    Company Grade Officers

    capt.png

    Captain

    M. Lanier

    P. Ekstrand (Chaplain)

     

    1lt.png

    First Lieutenant
    R. Rotte

     

    2lt.png

    Second Lieutenant

    C. VanDoor

     

    Warrant Officers

    cwo.png

    Chief Warrant Officer
    T. Peterson (Retired)

    D. Joaquin

     

    wo.png

    Warrant Officer
    C. Burke
    J. Andrade

     
    Senior Non-Commissioned Officers

    fsgt.png

    First Sergeant
    R. Kuehhas

     

    fsgt.png

    Master Sergeant
    J. Klop
    A. Garza

     

    fsgt.png

    Technical Sergeant
    D. Snake
    C. Smith

     
    Non-Commissioned Officers

     

    fsgt.png

    Staff Sergeant

    T. Peacock

    R. Montague

    R. Savage

    M. Koolmees

    M. Noelle

    N. Moore

    J. Lazaro
    J. Kim (Retired)

     

    fsgt.png

    Technician 3rd Class
    B. Bates

    fsgt.png

    Sergeant
    B. McMillan
    N. Myles

    S. Tweek
    N. Nutz

    C. Shadow
    M. Van Der Vechte

     

    fsgt.png

    Technician 4th Class
    C. Happy

    N. Turner

    fsgt.png

    Corporal
    A.M. Cat
    S. French

    A. Spike

    A. Mala

    H. Elf

    D. Trib

    N. Fear

    fsgt.png

    Technician 5th Class

    J. Dunham

    C. Klutch

     
    Enlisted

    pfc.png

    Private First Class

     

    M. Katla

    E. Sofa
    V. Alucard
    Z. Samo
    S. Hell
    P. Ewing
    Y. Pilon
    A. Sheffer

    D. Based

    D. Sasaki

    A. Sherman

    T.G. Gecko

    R. Crayon

    T. Mythos

    C. OBrien

    D. O'Keefe

    R. Tom

    P. Pipes

    pvt.png

    Private
    F. Sharpe
    E. Anderson

    A. Jay

    N. Chewy

    R. Owens

    E. Kroeker

    T. Klaus

    J. Tyger

    R. Miklas

    B. Ratliff

    E. Kroeker

    A. Cannibal

    T. Span

    T. Fail

    D. Winterz

    rec.png

    Recruit

    D. Craig

    T. Redmann

     

×
×
  • Create New...